Moje dyplomy i certyfikaty:

Moje nagrody i wyróżnienia:

Żaneta Żywiałkowska-Budzińska

WŁAŚCICIELKA AKADEMII MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

 

Z wykształcenia mgr kosmetologii estetycznej i pedagogiki. Pełni funkcję biegłego sądowego z makijażu permanentnego i kosmetologii estetycznej.
Pasjonatka makijażu permanentnego z ponad 15 letnim doświadczeniem. Wielokrotnie nagradzana międzynarodowa Mistrzyni Makijażu Permanentnego. Ponadto, juror oraz prelegent na wieku konferencjach branżowych.

Akademia posiada międzynarodową certyfikację ISO 9001:2015 która potwierdza najwyższą jakość i bezpieczeństwo zabiegów. Kursanci po szkoleniu otrzymują akredytowany certyfikat uznawany jest w każdym kraju.


O sobie zawodowo:  Profesjonalny makijaż permanentny to swoisty artyzm i wyczucie estetyki. Moja praca jest moją  największą pasją, którą z ogromną satysfakcją dzielę się moimi kursantkami. Wciąż pogłębiam wiedzę oraz wyszukuje nowe techniki zdobywając nowe umiejętności w pigmentacji. Wierzę, że nieustanne doskonalenie swojego warsztatu pracy jest gwarantem sukcesu.


O sobie prywatnie: Jestem osobą konsekwentną w dążeniu do celu. Lubię wszelkiego rodzaju nowoczesne i nietuzinkowe rozwiązania, które mają zastosowanie zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Dzięki temu każdego dnia wraz z moją ukochaną Rodzinką odkrywamy cuda tego świata. To z nimi spędzam najwięcej czasu. Uwielbiam zabawy z moim Synkiem na świeżym powietrzu, doceniam każdą chwilę spędzoną w Jego towarzystwie.

Akademia Makijażu Permanentnego Żaneta Żywiałkowska-Budzińska Olsztyn

REALIZACJA SPECTRUM MARKETING 2023 | PRAWA DO PROJEKTU ZASTRZEŻONE

ZABIEGI MAKIJAŻU PERMANENTNEGO:
 

KONTAKT

AKADEMIA MAKIJAŻU PERMANENTNEGO ŻANETA ŻYWIAŁKOWSKA-BUDZIŃSKA

ul. Piotrowskiego 8/22

10-692 Olsztyn

NIP 7393345514 | REGON 360562288

PON - PT: 8:00-16:00