Imię i nazwisko
Twój telefon:
Twój e-mail:
Twoja wiadomość:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

UMÓW SIĘ

Mezoterapia igłowa

Jeden z najskuteczniejszych i najpopularniejszych zabiegów estetycznych. W zależności od stanu i wymagań skóry, zabieg  poprawia jej nawilżenie, uzupełnia niedobory witamin i minerałów, wspomaga mikrokrążenie, zwiększa napięcie i elastyczność skóry, redukując oznaki starzenia się. Zabieg polega na wprowadzaniu składników odżywczych i leczniczych w głąb skóry metodą iniekcji. Wskazaniami do mezoterapii igłowej są zmarszczki, pierwsze objawy starzenia się skóry, przebarwienia, blizny potrądzikowe, skóra szara i zmęczona.

Remover

Preparat  – Remover – jest delikatny dla skóry, bo zawiera tylko naturalne składniki. W przeciwieństwie do podobnych tego typu produktów, jest bezkwasowy. Przy zastosowaniu odpowiednich technik aplikacji gwarantuje fenomenalne rezultaty zabiegu, nie powodując u klientek długotrwałego okresu rekonwalescencji oraz blizn.

Laserowe usuwanie makijażu permanentnego/ tatuażu

Mechanizm działania lasera polega na podgrzaniu barwnika umiejscowionego w skórze, dzięki  czemu następuje rozbicie komórek, w których zawarty jest barwnik. Rozbity pigment zostaje pochłonięty przez makrofagi, a pozostałości przesuwane są ku górze naskórka. Podczas trwania kolejnych sesji zabiegowych proces powtarza się, aż do osiągnięcia zadowalających dla klienta efektów. Miejsce poddane działaniu lasera staje się białe, po ok.1 h  robi się czerwone, powstać również może obrzęk, który samoistnie zanika po 2-3 dniach. Obrzęk ten sygnalizuje nam, iż barwnik został trafiony wiązką lasera. Zabieg powtarzamy po ok. 6-8 tygodni.

Kontakt

 

AKADEMIA MAKIJAŻU PERMANENTNEGO ŻANETA ŻYWIAŁKOWSKA-BUDZIŃSKA

NIP 739 33 45 514 | REGON 360562288

UL. PIOTROWSKIEGO 8/22, 10-692 OLSZTYN

 

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 9:00 - 16:00

WYBRANE SOBOTY: USTALENIA INDYWIDUALNE

Terminy poza godzinami pracy ustalamy indywidualnie.

 

TELEFON: +48 503 974 001

 

Jak dojechać komunikacją miejską?

podróż autobusem – przystanek Jarocka (linie 117, 126, 127, 130, 131, 141)

podróż tramwajem – przystanek Sikorskiego/Wilczyńskiego (linie 1, 2)

 

Sprawdź rozkład jazdy

Sprawdź jak dojechać z Google Maps

Administratorem danych osobowych jest AKADEMIA MAKIJAŻU PERMANENTNEGO ŻANETA ŻYWIAŁKOWSKA ul. Piotrowskiego 8/2210-692 Olsztyn, Polska NIP 739 33 45 514 REGON 360562288. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia czynności przed zawarciem umowy, na Twoje żądanie, w celu dokonania rezerwacji wizyty (art. 6 ust. 1 lit. b RODO). Dane osobowe przetwarzane w celu przeprowadzenia czynności przed zawarciem umowy oraz realizacji usług będą przetwarzane do zakończenia umowy o świadczenie usług z Administratorem oraz czas niezbędny do wywiązania się z obowiązków nałożonych przez przepisy prawa (rozliczenia, przedawnienia roszczeń). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia dokonanie rezerwacji. Pozostałe zasady przetwarzania danych określa Polityka prywatności.

Masz pytania lub chcesz umówić się na zabieg?

Wypełnij formularz, a w ciągu 24h skontaktujemy się z Tobą, aby potwierdzić rezerwację lub odpowiedzieć na wiadomość.

Peeling węglowy

W trakcie peelingu cząsteczki węgla wnikają we wszelkie nierówności oraz zagłębienia i pory skóry. Następnie absorbują one energię światła laserowego, co daje natychmiastowy efekt oczyszczenia. By zobaczyć optymalną różnicę, należy przejść serię 4-6 zabiegów w odstępach co 2-3 tygodnie. Po pierwszym zabiegu widać już dużą różnicę. Należy jednak pamiętać, że efekty głównie uzależnione są od indywidualnych cech skóry i organizmu.

Efekty po zabiegu:
✔️ usunięcie wągrów, zaskórników otwartych i zamkniętych, pryszczy, krostek i grudek,
✔️ zwężenie rozszerzonych porów,
✔️ redukcja zaczerwienienia przy stanie zapalnym trądziku,
✔️ zmniejszenie łojotoku i wspomagająco przy leczeniu trądziku,
✔️ poprawa elastyczności skóry,
✔️ wygładzenie drobnych zmarszczek,
✔️ stymulacja regeneracji i odnowy skóry
✔️ ujednolicenie i rozjaśnienie kolorytu skóry,
✔️ oczyszczenie skóry i zatkanych porów,
✔️ usunięcie przebarwień.

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy naturalnie występuje w ludzkim organizmie i wiąże wodę w skórze właściwej. Dzięki niemu skóra jest napięta, jędrna, gładka. Z czasem jednak ilość naturalnego kwasu w organizmie maleje, więc skóra staje się odwodniona, wysuszona, pojawiają się na niej zmarszczki. Podanie kwasu w skórę powoduje spłycenie zmarszczek, wypełnienie bruzd lub powiększenie i modelowanie ust. Podczas zabiegu stosuje się różne rodzaje kwasu hialuronowego, w zależności od tego, jaka część ciała ma być poddana zabiegowi.

Pozostałe zabiegi estetyczne

Zabiegi w Akademii Makijażu Permanentnego Żanety Żywiałkowskiej w Olsztynie  dopasowujemy do urody oraz oczekiwań klientki. Zabiegi wykonuje Żaneta Żywiałkowska-Budzińska – mgr kosmetologii estetycznej, linergistka z kilkunastoletnim doświadczeniem, szkoleniowiec, międzynarodowa mistrzyni PMU, zapraszana na liczne światowe konferencje jako prelegent

REALIZACJA SPECTRUM MARKETING 2023 | PRAWA DO PROJEKTU ZASTRZEŻONE

ZABIEGI MAKIJAŻU PERMANENTNEGO:
 

KONTAKT

AKADEMIA MAKIJAŻU PERMANENTNEGO ŻANETA ŻYWIAŁKOWSKA-BUDZIŃSKA

ul. Piotrowskiego 8/22

10-692 Olsztyn

NIP 7393345514 | REGON 360562288

PON - PT: 9:00-16:00