Żaneta Żywiałkowska

Założycielka Akademii Makijażu Permanentnego

Magister kosmetologii estetycznej i pedagogiki, trener, prelegent na konferencjach mikropigmentacji  w kraju i za granicą. Wielokrotnie  nagradzana na skalę międzynarodową –  Mistrzyni Makijażu Permanentnego. Wyróżniona jako lider kosmetologii estetycznej.  Makijaż permanentny jest jej największą pasją. Posiada wieloletnie doświadczenie w zawodzie,  którym chętnie dzieli się na swoich szkoleniach oraz warsztatach.


O sobie zawodowo:  Profesjonalny makijaż permanentny to swoisty artyzm i wyczucie estetyki. Moja praca jest moją  największą pasją, którą z ogromną satysfakcją dzielę się moimi kursantkami. Wciąż pogłębiam wiedzę oraz wyszukuje nowe techniki zdobywając nowe umiejętności w pigmentacji. Wierzę, że nieustanne doskonalenie swojego warsztatu pracy jest gwarantem sukcesu.


O sobie prywatnie: Jestem osobą konsekwentną w dążeniu do celu. Lubię wszelkiego rodzaju nowoczesne i nietuzinkowe rozwiązania, które mają zastosowanie zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Dzięki temu każdego dnia wraz z moją ukochaną Rodzinką odkrywamy cuda tego świata 🙂 To z nimi spędzam najwięcej czasu. Uwielbiam zabawy z moim Synkiem na świeżym powietrzu, doceniam każdą chwilę spędzoną w Jego towarzystwie.

Marta Gromelska

Kosmetyczka, wizażystka, makijażystka i stylistka brwi. Wciąż podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach. Pasjonatka makijażu permanentnego. W codziennej pracy zwraca uwagę na profesjonalne podejście do Klienta jak i efektywność wykonywanych zabiegów. Cechuje ją szczery uśmiech, ogromna ambicja i dążenie do wytyczonego sobie celu. Zadowoleni i szczęśliwi Klienci dają jej zastrzyk ogromnej motywacji do działania.


O sobie zawodowo:  Najbardziej kocham w swojej pracy możliwość rozwoju , robienia tego, co kocham najbardziej. Każda osoba uczy mnie czegoś nowego. Wraz ze wzrastającą ilością wykonanych prac staję się coraz to bogatsza o nowe doświadczenia.


O sobie prywatnie: Lubię muzykę, taniec, sport, makijaż. Prywatnie bardzo miło spędzam czas, kiedy mogę aktywnie wypoczywać w gronie pozytywnych ludzi. Wśród innych, cenię szczerość i otwartość. Nie lubię stać w miejscu, dlatego bardzo dużo czasu poświęcam na szkolenia i naukę.

Sylwia Pielesiak

Koordynator do spraw szkoleń. Zajmuje się tworzeniem i wdrażaniem polityki szkoleniowej i rozwojowej w Akademii Makijażu Permanentnego. Wciąż poszerza swoją wiedzę na licznych szkoleniach by usprawniać procesy zarządzania, raportowania i tworzenia zestawień najbardziej potrzebnych szkoleń. Koordynuje współpracę z zewnętrznymi dostawcami, by szkolenia w Akademii cechowały się najwyższą jakością również pod względem organizacyjnym. Monitoruje wskaźniki efektywności realizowanych działań szkoleniowych.


O sobie zawodowo: Uwielbiam kontakt z ludźmi, dlatego praca w Akademii daje mi możliwość poznawania nowych osób, tak różnych i wyjątkowych :-). W Akademii głównie stawiam na jak najlepszy kontakt z klientem, zawsze służę pomocą i dobrą radą, kiedy wymaga tego sytuacja. Akademia nigdy nie zostawia danej osoby z niepewnościami, na wszystkie problemy zawsze jest rozwiązanie ;-). W życiu zawodowym stawiam na rozwój, dlatego każdego dnia uczę się czegoś nowego i nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, wystarczy chcieć :-). Praca w Akademii, to codziennie nowe doświadczenia :-).


O sobie prywatnie: Generalnie jestem osobą zwariowaną, energiczną i wesołą :-). Staram się podchodzić do życia „pół żartem, pół serio” ;-). W życiu osobistym bardzo cenię sobie pozytywną energię i staram się o nią dbać każdego dnia. Interesuję się kosmetologią, jogą twarzy, tradycyjną medycyną indyjską – ajurwedą, dlatego gdy tylko mam wolną chwilę, poświęcam ją na edukację w tych dziedzinach. Istotne jest dla mnie poczucie estetyki oraz dbanie o wewnętrzną stronę organizmu. W życiu prywatnym jestem szczęśliwą żoną wspaniałego męża i matką dwójki najwspanialszych dzieciaków :-).