Inne zabiegi

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy naturalnie występuje w ludzkim organizmie i wiąże wodę w skórze właściwej. Dzięki niemu skóra jest napięta, jędrna, gładka. Z czasem jednak ilość naturalnego kwasu w organizmie maleje, więc skóra staje się odwodniona, wysuszona, pojawiają się na niej zmarszczki. Podanie kwasu w skórę powoduje spłycenie zmarszczek, wypełnienie bruzd lub powiększenie i modelowanie ust. Podczas zabiegu stosuje się różne rodzaje kwasu hialuronowego, w zależności od tego, jaka część ciała ma być poddana zabiegowi.

Peeling Węglowy

W trakcie peelingu cząsteczki węgla wnikają we wszelkie nierówności oraz zagłębienia i pory skóry. Następnie absorbują one energię światła laserowego, co daje natychmiastowy efekt oczyszczenia. By zobaczyć optymalną różnicę, należy przejść serię 4-6 zabiegów w odstępach co 2-3 tygodnie. Po pierwszym zabiegu widać już dużą różnicę. Należy jednak pamiętać, że efekty głównie uzależnione są od indywidualnych cech skóry i organizmu.

Efekty po zabiegu:
✔️ usunięcie wągrów, zaskórników otwartych i zamkniętych, pryszczy, krostek i grudek,
✔️ zwężenie rozszerzonych porów,
✔️ redukcja zaczerwienienia przy stanie zapalnym trądziku,
✔️ zmniejszenie łojotoku i wspomagająco przy leczeniu trądziku,
✔️ poprawa elastyczności skóry,
✔️ wygładzenie drobnych zmarszczek,
✔️ stymulacja regeneracji i odnowy skóry
✔️ ujednolicenie i rozjaśnienie kolorytu skóry,
✔️ oczyszczenie skóry i zatkanych porów,
✔️ usunięcie przebarwień.

Small Tattoo

Tatuaże w stylu fineline („cienka linia”) to eleganckie tatuaże, które składają się jedynie z bardzo cienkich kresek. Najczęściej są to niewielkie wzory, niezwykle szczegółowe, pełne drobnych detali. Przeważnie są to tatuaże wykonywane jedynie czarnym tuszem i pozbawione cieniowania. Zwiewność tych tatuaży sprawia, że styl fineline jest najczęściej wybierany przez kobiety.

Laserowe usuwanie makijażu permanentnego/ tatuażu

Mechanizm działania lasera polega na podgrzaniu barwnika umiejscowionego w skórze, dzięki  czemu następuje rozbicie komórek, w których zawarty jest barwnik. Rozbity pigment zostaje pochłonięty przez makrofagi, a pozostałości przesuwane są ku górze naskórka. Podczas trwania kolejnych sesji zabiegowych proces powtarza się, aż do osiągnięcia zadowalających dla klienta efektów. Miejsce poddane działaniu lasera staje się białe, po ok.1 h  robi się czerwone, powstać również może obrzęk, który samoistnie zanika po 2-3 dniach. Obrzęk ten sygnalizuje nam, iż barwnik został trafiony wiązką lasera. Zabieg powtarzamy po ok. 6-8 tygodni.

Remover

Preparat  – Remover – jest delikatny dla skóry, bo zawiera tylko naturalne składniki. W przeciwieństwie do podobnych tego typu produktów, jest bezkwasowy. Przy zastosowaniu odpowiednich technik aplikacji gwarantuje fenomenalne rezultaty zabiegu, nie powodując u klientek długotrwałego okresu rekonwalescencji oraz blizn.

Mezoterapia igłowa

Jeden z najskuteczniejszych i najpopularniejszych zabiegów estetycznych. W zależności od stanu i wymagań skóry, zabieg  poprawia jej nawilżenie, uzupełnia niedobory witamin i minerałów, wspomaga mikrokrążenie, zwiększa napięcie i elastyczność skóry, redukując oznaki starzenia się. Zabieg polega na wprowadzaniu składników odżywczych i leczniczych w głąb skóry metodą iniekcji. Wskazaniami do mezoterapii igłowej są zmarszczki, pierwsze objawy starzenia się skóry, przebarwienia, blizny potrądzikowe, skóra szara i zmęczona.

Henna Pudrowa

Najnowszy trend w stylizacji brwi. Metoda ta naturalnie podkreśla brwi, a efekt utrzymuje się nawet do 6 tygodni. Zabieg polega na wykonaniu precyzyjnego rysunku wstępnego brwi oraz na wyborze koloru dopasowanego do urody i preferencji.