Inne zabiegi

Zabiegi aloesowe

Inspirowani jakością aloesu, wprowadziliśmy do naszej Akademii zabiegi wykorzystujące moc tej wspaniałej rośliny.

Pierwszą oficjalnie potwierdzoną właściwością aloesu było gojenie ran oparzeniowych skóry. Od lat stosowany jest przecież w leczeniu oparzeń, nawet większość kremów zalecanych po opalaniu zwiera właśnie aloes. Aloes jest również bardzo często wykorzystywany do produkcji kosmetyków do codziennej pielęgnacji – cechując się tym samym pH co zdrowa skóra ludzka. Ponadto, aloes, ze względu na swoją wyjątkową właściwość zatrzymania wody i wprowadzania jej do tkanek, jest cenny dla zachowania młodego i zdrowego wyglądu skóry. Dodatkowo przez zawarte w nim składniki aktywne biologicznie doskonale odżywia skórę, a także przeciwdziała jej starzeniu się dzięki antyoksydantom.

NAWILŻA   ;   ODŻYWIA   ;   CHRONI   ;    REGENERUJE   ;   KOI   ;   SPOWALNIA PROCESY STARZENIA SIĘ

Dostępne zabiegi:

  • Zabieg odmładzający na bazie miąższu  z aloesu..
  • Zabieg odmładzający wzmacniający  naczynka na bazie miąższu  z aloesu.
  • Zabieg odmładzający Powder Mask na bazie miąższu  z aloesu.

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy naturalnie występuje w ludzkim organizmie i wiąże wodę w skórze właściwej. Dzięki niemu skóra jest napięta, jędrna, gładka. Z czasem jednak ilość naturalnego kwasu w organizmie maleje, więc skóra staje się odwodniona, wysuszona, pojawiają się na niej zmarszczki. Podanie kwasu w skórę powoduje spłycenie zmarszczek, wypełnienie bruzd lub powiększenie i modelowanie ust. Podczas zabiegu stosuje się różne rodzaje kwasu hialuronowego, w zależności od tego, jaka część ciała ma być poddana zabiegowi.

Peeling Węglowy

W trakcie peelingu cząsteczki węgla wnikają we wszelkie nierówności oraz zagłębienia i pory skóry. Następnie absorbują one energię światła laserowego, co daje natychmiastowy efekt oczyszczenia. By zobaczyć optymalną różnicę, należy przejść serię 4-6 zabiegów w odstępach co 2-3 tygodnie. Po pierwszym zabiegu widać już dużą różnicę. Należy jednak pamiętać, że efekty głównie uzależnione są od indywidualnych cech skóry i organizmu.

Efekty po zabiegu:
✔️ usunięcie wągrów, zaskórników otwartych i zamkniętych, pryszczy, krostek i grudek,
✔️ zwężenie rozszerzonych porów,
✔️ redukcja zaczerwienienia przy stanie zapalnym trądziku,
✔️ zmniejszenie łojotoku i wspomagająco przy leczeniu trądziku,
✔️ poprawa elastyczności skóry,
✔️ wygładzenie drobnych zmarszczek,
✔️ stymulacja regeneracji i odnowy skóry
✔️ ujednolicenie i rozjaśnienie kolorytu skóry,
✔️ oczyszczenie skóry i zatkanych porów,
✔️ usunięcie przebarwień.

Small Tattoo

Tatuaże w stylu fineline („cienka linia”) to eleganckie tatuaże, które składają się jedynie z bardzo cienkich kresek. Najczęściej są to niewielkie wzory, niezwykle szczegółowe, pełne drobnych detali. Przeważnie są to tatuaże wykonywane jedynie czarnym tuszem i pozbawione cieniowania. Zwiewność tych tatuaży sprawia, że styl fineline jest najczęściej wybierany przez kobiety.

Laserowe usuwanie makijażu permanentnego/ tatuażu

Mechanizm działania lasera polega na podgrzaniu barwnika umiejscowionego w skórze, dzięki  czemu następuje rozbicie komórek, w których zawarty jest barwnik. Rozbity pigment zostaje pochłonięty przez makrofagi, a pozostałości przesuwane są ku górze naskórka. Podczas trwania kolejnych sesji zabiegowych proces powtarza się, aż do osiągnięcia zadowalających dla klienta efektów. Miejsce poddane działaniu lasera staje się białe, po ok.1 h  robi się czerwone, powstać również może obrzęk, który samoistnie zanika po 2-3 dniach. Obrzęk ten sygnalizuje nam, iż barwnik został trafiony wiązką lasera. Zabieg powtarzamy po ok. 6-8 tygodni.

Remover

Preparat  – Remover – jest delikatny dla skóry, bo zawiera tylko naturalne składniki. W przeciwieństwie do podobnych tego typu produktów, jest bezkwasowy. Przy zastosowaniu odpowiednich technik aplikacji gwarantuje fenomenalne rezultaty zabiegu, nie powodując u klientek długotrwałego okresu rekonwalescencji oraz blizn.

Mezoterapia igłowa

Jeden z najskuteczniejszych i najpopularniejszych zabiegów estetycznych. W zależności od stanu i wymagań skóry, zabieg  poprawia jej nawilżenie, uzupełnia niedobory witamin i minerałów, wspomaga mikrokrążenie, zwiększa napięcie i elastyczność skóry, redukując oznaki starzenia się. Zabieg polega na wprowadzaniu składników odżywczych i leczniczych w głąb skóry metodą iniekcji. Wskazaniami do mezoterapii igłowej są zmarszczki, pierwsze objawy starzenia się skóry, przebarwienia, blizny potrądzikowe, skóra szara i zmęczona.

Henna Pudrowa

Najnowszy trend w stylizacji brwi. Metoda ta naturalnie podkreśla brwi, a efekt utrzymuje się nawet do 6 tygodni. Zabieg polega na wykonaniu precyzyjnego rysunku wstępnego brwi oraz na wyborze koloru dopasowanego do urody i preferencji.